Pracownik pierwszej linii wsparcia z językiem słoweńskim (branża IT) - home office
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Lublin, lubelskie, Polska
‎12 godz. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Lublin

Obowiązki kandydata :

  • Dbanie o profesjonalny serwis
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji służbowych z klientem
  • Proponowanie rozwiązań, dostosowanych do oczekiwań klienta
  • Przekazywanie problemów do drugiej linii wsparcia (w przypadku braku możliwości samodzielnego rozwiązania)
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów
  • Sporządzanie notatek służbowych dla klienta
  • Wymagania :

  • swobodna konwersacja w języku słoweńskim i angielskim
  • poziom języków musi pozwalać na prowadzenie rozmów, w obu językach obcych : minimum b2
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (8 godzin, 5 razy w ciągu tygodnia)
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • zainteresowanie branżą IT
  • motywacja do nauki
  • chęć zdobywania doświadczenia zawodowego
  • potrafi zarządzać czasem pracy własnej
  • Co zapewnia nasz klient?

  • Pracę w trybie zdalnym (dla osób z całej Polski)
  • Prace w trybie hybrydowym / stacjonarnym (w zależności od miejsca zamieszkania kandydata)
  • Możliwość dopasowania grafiku do życia prywatnego i pozostałych zobowiązań prywatnych
  • Pracę zmianową
  • Pracę na pełen etat
  • Naukę obsługi systemów firmowych, specjalistycznych, np SAP
  • Umowę o pracę (od pierwszego dnia zatrudnienia)
  • Pakiet benefitów dodatkowych : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych.