Centrum Języków Obcych NCK zatrudni lektorów języków obcych
Centrum Jezyków Obcych NCK
Kraków, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH NCK poszukuje LEKTORÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego WYMAGANIA : - ukończone studia filologiczne lub studenci ostatnich lat studiów - wykształcenie pedagogiczne lub kurs pedagogiczny - doświadczenie w nauczaniu języka minimum roczne - umiejętności motywowania do nauki - komunikatywność, zaangażowanie i entuzjazm w pracy z uczniami OFERUJEMY : - umowę zlecenie - stałe bloki godzinowe - współpracę długoterminową Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres : Przesłane dokumenty powinny zawierać klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia rekrutacji.

Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków.

Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) ,

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku