Doradca/Agent ds. Odszkodowań
POLSKI INSTYTUT ODSZKODOWAŃ
Lublin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Doradca / Agent ds. Odszkodowań 3 000 - 20 000 zł / mies. DODATKOWA LUB STAŁA PRACA !!! Cały region województwa lubelskiego.

Kancelaria prawna Polski Instytut Odszkodowań poszukuje doradców klienta. Wynagrodzenie dla aktywnego agenta to od 3 do 20 tys.

zł netto Do obowiązków Doradcy ds. Odszkodowań należy dotarcie i nawiązywanie kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach w celu zaoferowania im pomocy w uzyskaniu należnego odszkodowania oraz wstępna obsługa wraz z zebraniem dokumentacji.

Jest to praca stała i co najważniejsze na lata. Oferuje : reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej lider w swojej branży pracę z możliwością rozwoju indywidualnej ścieżki kariery zawodowej w czołowej kancelarii odszkodowawczej wysokie zarobki, adekwatne do wykonanej pracy - prowizja nienormowany czas pracy zadowolenie z wykonywanej pracy umowa zlecenie bądź działalność gospodarcza rozwinięty system motywacyjny (nagrody finansowe, samochody służbowe, ryczałt paliwowy) bezpłatne szkolenie wprowadzające i opieka Dyrektora Regionu dla aktywnych doradców bezpłatne materiały marketingowe pełne wsparcie merytoryczne Oczekuję : Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista Dobra organizacja pracy, terminowość i wysoki poziom motywacji do pracy Prawa jazdy kat B (jeżeli masz inny pomysł na dojazd do klienta zapraszam) Empatii do klienta Samodzielności w działaniu Upartości w dążeniu do celu Obsługa komputera Jeżeli pracowałeś w firmie konkurencyjnej - zapraszamy- na pewno mamy lepsze warunki.

Jeśli pracujesz w służbie zdrowia, policji, straży pożarnej, firmach pogrzebowych, ubezpieczeniach, rehabilitacjach to jesteś idealnym kandydatem.

Zapraszam do współpracy młode mamy, osoby niepełnosprawne, osoby w wieku eleganckim- 50+, oraz wszystkich którzy chcą zarabiać godziwe pieniądze jednocześnie pomagając innym.

Doświadczenie w branży odszkodowań lub ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem. Osoby zainteresowane proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z oświadczeniem o udzieleniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku