Specjalista ds. planowania i organizacji produkcji
TRUMPF
Pologne
5 d. temu

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki.

Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie.

Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania

  • Planowanie produkcji z uwzględnieniem aktualnych zamówień i zasobów.
  • Rozliczenie produkcji w odniesieniu do brygady jak i poszczególnych pracowników.
  • Nadzór nad terminowością dostaw produktów do klientów.
  • Sporządzanie raportów i analiz produkcyjnych.
  • Współpraca z działem R&D w zakresie realizacji nowych projektów.
  • Twój Profil

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.
  • 3 lata doświadczenia w obszarze planowania i organizacji produkcji.
  • Praktyczna znajomość zasad LEAN.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego współpraca przy międzynarodowych projektach (mile widziana znajomość j. niemieckiego).
  • Znajomość systemu SAP / MRP oraz dobra znajomość MS Office.
  • Twoje Benefity

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie;
  • W pełni wyposażona siłownia oraz pokój relaksu.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w link APLIKUJ :

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje odrzucone zostaną zniszczone.

    TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF? Czekamy na Twoją aplikację on-line -

    Ms. Krzeminska-Odziemczyk z działu personalnego.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych