Specjalista w Dziale Obsługi Klienta- Praca biurowa-Brwinów
MK Interim
Brwinów (mazowieckie)
7 d. temu

OPIS STANOWISKA

  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Księgowanie danych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Tworzenie raportów, analiza danych
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • WYMAGANIA

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • Minimalne doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodyscyplina, dobra organizacja pracy
  • Mile widziani studenci zaoczni
  • OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 16,00zł / h
  • Praca w systemie II zmian, pon-pt, 6.00-14.00 i 14.00-22.00
  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Możliwość stałego zatrudnienia i awansu
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych