Księgowa/y
Arrow Electronics, Inc.
Krakow, Poland
6 d. temu

Job Description : Księgowy / a

Księgowy / a

zastępstwo na 1 rok)

Zakres zadań :

  • Kontrola dokumentów dotyczących podróży służbowych od strony formalnej, merytorycznej, rachunkowej i ich dekretowanie,
  • Kontrola i weryfikacja VAT naliczonego i należnego pod względem rachunkowym,
  • Klasyfikacja kosztów własnych i kosztów uzyskania przychodu od strony podatkowej,
  • Rozliczanie kart płatniczych pracowników,
  • Okresowa kontrola i uzgadnianie kont,
  • Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
  • Współpraca z audytem wewnętrznym oraz zewnętrznym,
  • Nasze oczekiwania :

  • znajomość zagadnień rachunkowości finansowej,
  • umiejętność rozliczania podróży służbowych krajowych i zagranicznych,
  • wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • znajomość języka angielskiego poziom B2
  • Co oferujemy :

  • Wsparcie w codziennej pracy, ze strony bardziej doświadczonych członków zespołu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Nieograniczony dostęp do pysznej kawy i herbaty
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Location :

    Krakow, Poland (Stawowa)

    Time Type : Full time

    Job Category : Accounting / Finance

    Accounting / Finance