Uwaga! Praca! Zbrojarz poszukiwany do BELGII
Pracownicy budowlani
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Uwaga! Praca! Zbrojarz poszukiwany do BELGII Miejsce pracy : Charleroi (okolice Bruksela) - Belgia Nieważne w jakiej części Polski mieszkasz umowę podpisujemy zdalnie.

Dla tego, kto : - ma doświadczenie w wiązaniu zbrojeń cęgami, - jest zarejestrowany ZUS, KRUS, PUP nie czekaj, dzwoń, praca dla Ciebie W Belgii będziesz : - montował zbrojenia na obiektach przemysłowych i kubaturowych Warto z nami pracować, bo : - jesteśmy konkretni szybko załatwiamy formalności, - nie tracisz czasu na dojazdy do firmy (umowę podpisujemy zdalnie), - podpisujemy z Tobą polską umowę o pracę (na emeryturę zarobisz), - stawka 15,55 euro brutto / h , - organizujemy kwaterę po 2 osoby w pokoju, - zapewniamy transport pomiędzy krajami, - dajemy narzędzia i ubrania robocze, - zjazdy do domu do ustalenia - praca od 7-17 + 2 przerwy na regenerację sił Do tego pomagamy pielęgnować przyjaźnie.

Jeśli masz kumpli Zbrojarzy, możesz zabrać ich wszystkich ze sobą. Nie czekaj! Dzwoń : 518 200 962. Odbierze Alona. Jak nie odbierze, to oddzwoni.

Wolisz napisać SMS o treści - Belgia? Śmiało! Dostaniesz odpowiedź. Masz CV? Wyślij na maila : Nr wpisu do KRAZ 13 471

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku