Specjalista ds. sprzedaży. Praca na miejscu
LAN-EXPERT
Kalisz, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

LAN-EXPERT jest dynamicznie rozwijającą się firmą w sektorze IT. Dostarczamy swoim klientom sprzęt typu : switche, serwery, routery, zasilacze awaryjne, komputery i wiele wiele innych.

 • Posiadamy w swojej ofercie wyłącznie urządzenia najlepszych producentów. Wymagania : - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office -Wykształcenie minimum średnie -Doświadczenie w sprzedaży B2B, B2C (mile widziane) - Znajomość języka angielskiego - Umiejętność pracy pod presją czasu - Umiejętności nawiązywania relacji interpersonalnych;
 • Samodzielność i odpowiedzialność Oferujemy : - Wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja); - Stałą pracę 8h dziennie od poniedziałku do piątku w biurze w Kaliszu.
 • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy typu laptop, telefon - Szkolenia merytoryczne - Pracę w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie -Możliwość indywidualnego rozwoju Obowiązki : - Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami - Sprzedaż produktów z naszego portfolio - Nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów -Budowanie długofalowych relacji z klientami Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.
 • Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku