Asystent w dziale księgowości
Perfect Consulting
Gdynia, Pomorskie
‎7 godz. temu
source : Lento.pl

Perfect Consulting Znamy tych, których Ty chcesz poznać Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości Dla naszego klienta - branża handlowa - poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta w dziale księgowości Miejsce pracy : Gdynia Zakres obowiązków to m.

in. : *księgowanie dokumentów *świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości *pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych *uzgadnianie rozrachunków *wprowadzanie danych do systemu księgowego *sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel *współpraca z Główną Księgową Wymagania : *dokładność, rzetelność i dobra organizacja czasu pracy *samodzielność i zaangażowanie *wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość) *doświadczenie w pracy w księgowości lub w kadrach - mile widziane *znajomość języka angielskiego - mile widziana *znajomość MS Office Możemy Ci zaoferować : *umowę o pracę w *możliwość rozwijania własnych kwalifikacji *atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku