CRM & Marketing Automation Specialist
SUPERSONIC Food
Warszawa, PL
2 d. temu
source : RocketJobs

Kogo szukamy? Poszukujemy osoby, która pokieruje działaniami CRM w naszej formie. Na naszym obecnym etapie poszukujemy kogoś kto zarządzać będzie tworzonymi newsletterami oraz zaprojektuje ścieżki naszego marketing automation.

Jeśli dobrze radzisz sobie z analizą danych, masz kreatywne pomysły, lubisz wyzwania i radzisz sobie z zarządzaniem projektami to odnajdziesz się u nas idealnie, wszystkiego innego Cię nauczymy.

Opis stanowiska :

  • Praca w zespole e-commerce i growth marketing, odpowiedzialnym za rozwój sprzedaży online
  • Kompleksowe zarządzanie kampaniami CRM i marketing automation (planowanie, egzekucja, optymalizacja, analiza)
  • Bezpośrednie przełożenie na zwiększenie sprzedaży w naszym startupie
  • Projektowanie i realizowanie projektów z zakresu e-commerce i digital marketingu
  • Wdrażanie innowacyjnych, nowych rozwiązań z zakresu marketing automation
  • Możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy i stosowanych narzędzi
  • Wymagania :

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (CRM, Marketing Automation, E-mail marketing)
  • Dobra znajomość narzędzi CRM dostępnych na rynku
  • Umiejętności analityczne połączone ze znajomością praktyczną Excela i Google Analytics
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami
  • Inicjatywa, energia do działania i zmysł estetyczny
  • Dobra znajomość j.angielskiego
  • Oferujemy :

  • Wsparcie doświadczonego i energicznego zespołu
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Realny wpływ na rozwój naszego biznesu
  • Informujemy, że administratorem danych jest SUPERSONIC FOOD PL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bruzdowa 100c / 2 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczeg...more