Sprzątaczka / Pracownik porządkowy - Szwecja, Jönköping
Perfect Job
Kraków, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce.

W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze Szwecji, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku : PRACOWNIK PORZĄDKOWYMiejsce pracy : Szwecja, Jönköping Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie utrzymanie czystości i porządku w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach (przede wszystkim domy i mieszkania prywatne).

Wymagania : - dobra znajomość języka angielskiego- prawo jazdy kat. B- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy Oferujemy : -

zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat- wynagrodzenie : 65 SEK / godz. netto- praca od zaraz na dłuższy okres czasu-

czas pracy : około 160 godzin miesięcznie- niezbędne narzędzia do pracy (m.in. samochód oraz telefon służbowy)- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowymOsoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w języku angielskim ze zdjęciem).

Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku