osoba sprzątająca
Micros
Kraków, Małopolskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Firma zajmująca się sprzedażą części elektronicznych z siedzibą w Krakowie zatrudni osobę na stanowisko sprzątaczki. Do obowiązków pracownika na tym stanowisku będzie należało sprzątanie i porządkowanie powierzchni magazynowej firmy.

Wymagania : - chęć do pracy, - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Oferujemy : - stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę, stałe godziny pracy, - pakiet Benefit, - dofinansowania do wypoczynku pracowników oraz dzieci pracowników, - prywatną opiekę medyczną.

 • Miejsce pracy : Kraków - Bronowice. Osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności oferujemy dodatkowo : - Prywatną opiekę medyczną oraz rehabilitację finansowaną w całości przez ZFRON;
 • Dofinansowanie do : leków oraz sprzętu rehabilitacyjnego (np. okulary, protezy, aparaty słuchowe), do OC lub dojazdów do pracy, do turnusów rehabilitacyjnych, kursów (np.
 • językowych, zawodowych). Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres mailowy.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku