Poszukiwana asystentka stomatologiczna Warszawa Mokotów
Portal Medica
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Klinika stomatologiczna mieszcząca się w Warszawie na Mokotowie poszukuje asystentki (asystenta) stomatologicznej (-go) Praca na pełen etat w systemie dwuzmianowym od pn do pt (8-

16 oraz 12-20). Oferujemy możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, dofinansowanie do nauki jęz. angielskiego, inne benefity.

Od idealnego kandydata oczekujemy : min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wykształcenia kierunkowego umiejętności komunikacyjnych odporności na stres bardzo dobrej organizacji pracy własnej i lekarza pracowitości umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy Mile widziana dobra znajomość jęz.

angielskiego. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres : Tel 664 336 724 W temacie prosimy wpisać : "CV-Asystentka stomatologiczna"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku