Sprzedawca od zaraz – sklep spożywczy w Skrzeszewie
Joanna
Żukowo, Pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl
 • W związku z rozwojem sklepu pragniemy zaprosić do współpracy ,,Sprzedawców z doświadczeniem. WYMAGANIA : 1. Ukończone 18 lat;
 • 2. Aktualne orzeczenie z Sanepidu; 3. Miła aparycja. Umowa zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę. Do CV proszę dołączyć Klauzulę informacyjną o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

  Swoje dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres mailowy : Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku