Hydraulik
Sepona GmbH
Affalterbach, Niemcy
1 d. temu
source : Jobs.pl

SEPONA Personal GmbH jest agencją pracy tymczasowej zajmującą się zatrudnianiem specjalistów w branżach budowlanych, dla zaufanych klientów na terenie całych Niemiec Obecnie posiadamy dwa oddziały znajdujące się w Lipsku i w Jena.

Istniejemy na niemieckim rynku pracy od roku 2009, a nasza flotę zasilają głównie pracownicy z Polski, Czech i Słowacji.

Zatrudniamy na niemiecką umowę i na niemieckich warunkach, nasze przejrzyste zasady współpracy pozwolą Państwu uniknąć rozczarowań i zbędnego stresu.

Służymy Państwu pomocą i odpowiemy na każde pytanie od Poniedziałku do Piątku od 08.00 do 16.30

Opis stanowiska :

  • montaż instalacji grzewczych
  • montaż urządzeń sanitarnych
  • prace wykonywane na nowych i starych obiektach
  • Wymagania :

  • znajomość j.niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikacje w miejscu pracy
  • udokumentowane doświadczenie na w / w stanowisku
  • gotowość wyjazdu do Niemiec
  • własny samochód (warunek konieczny)
  • punktualność
  • Oferujemy :

  • Stawki godzinowe brutto plus diety za każdy przepracowany dzień,
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie
  • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  • Umowę (w języku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania
  • Wymagane dokumenty :

  • aktualne CV,
  • świadectwo potwierdzające wykonywaną pracę
  • wypełnienie wewnętrznych formularzy Sepona Personal
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'