Telefoniczny Doradca Klienta z językiem niemieckim w CCIG Group Sp. z o.o.
CCIG Group Sp. z o.o.
Pabianice, łódzkie, Polska
3 d. temu
source : students

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko :

Telefonicznego doradcy klienta z językiem niemieckim

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu.

Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce.

Jesteś osobą otwartą, lubisz kontakt z ludźmi a przy tym zarabiać pieniądze?

W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Twoje zadania :

  • obsługa obecnych oraz byłych Klientów pod kątem ponownej realizacji zamówień dotyczących zakupu narzędzi, środków ochrony indywidualnej,
  • prowadzenie rozmów z Klientami z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji m.in. e-mail, połączenie wychodzące, livechat.
  • Nasze oczekiwania :

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w wysokości min. 20 godzin,
  • umiejętność nawiązywania relacji,
  • wysoka orientacja na cel,
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywane obowiązki.
  • Oferujemy :

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia we Wrocławiu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • kompleksowe wdrożenie do nowej roli, wsparcie trenera i managera,
  • realną możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego projektu,
  • pracę z możliwością dostosowania grafiku do innych Twoich zobowiązań - elastyczny grafik z możliwością pracy na pełen etat,
  • międzynarodowe środowisko pracy.
  • Zgłoś tę pracę