Tajemniczy Klient - praca dodatkowa OPOLE
BioStat
Opole, Opolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Badawczo - Rozwojowe BioStat poszukuje osób chętnych podjąć się pracy dodatkowej jako Tajemniczy Klient w Opolu! Zadaniem Tajemniczego Klienta jest odwiedzenie wyznaczonych różnego rodzaju placówek handlowo - usługowych i wcielenie się w rolę ich klienta.

Tajny audytor - w sposób ukryty - obserwuje otoczenie i ocenia jakość obsługi w odwiedzanym miejscu. Po każdej takiej wizycie wypełnia się ankietę dotyczącą audytu.

Najważniejsze jest spostrzegawczość, zaangażowanie, rzetelność oraz obsługa komputera i korzystanie z Internetu czy urządzeń mobilnych.

Wymagane : sumienność, wnikliwość, spostrzegawczość i umiejętność spontanicznej reakcji w nowym otoczeniu. Odgrywanie różnych ról nigdy nie było dla Ciebie trudne?

Potrafisz dzielić się opiniami na różne tematy w pisemnej formie? Jeśli tak, to zapraszamy do przesłania CV. Widełki zarobkowe - 40 100 zł brutto (za wizytę, w zależności od wymogów projektu).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)) ".

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest BioStat sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku przy ul. Kowalczyka 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku