Kierownik Budowy
Cavatina GW Sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację.

Nasze realizacje zlokalizowane są w siedmiu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi : kompleks biurowców klasy A w Krakowie Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie.

Inżynierię łączymy z muzyką i sztuką a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Opis stanowiska :

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy robót,
  • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami,
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów robót i rozliczeń,
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,
  • bieżące raportowanie przebiegu prac.
  • Wymagania :

  • wykształcenie techniczne budowlane,
  • uprawnienia budowlane - warunek konieczny,
  • doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji komercyjnych,
  • samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu,
  • uprawnienia do pracy przy zabytkach.
  • Oferujemy :

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony Dyrektora i pozostałych Współpracowników

  • karta Multisport dla pracownika
  • i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla
  • w szkoleniach

    i konferencjach związanych

    z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków
  • kawa

  • atrakcyjne i komfortowe
  • biura

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.