Spawacz
JAGA TEMP Sp. z o.o.
Żory, śląskie, Polska
1 d. temu

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku :

Miejsce Pracy : Strumień, ul. Londzina 61

Spawacz

Numer referencyjny : KPRK

Miejsce pracy : Żory

Obowiązki :

  • wykonywanie montażu detali i podzespołów w przyrządach;
  • wykonywanie układów wydechowych oraz podzespołów samochodowych;
  • spawanie ręczne i obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami;
  • bieżąca kontrola przebiegu procesu produkcyjnego
  • Wymagania :

  • znajomość rysunku technicznego;
  • uprawnienia spawalnicze MAG;
  • umiejętność trasowania i posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie 19-28 zł brutto(w zależności od umiejętności i doświadczenia) + premia 20% podstawy wynagrodzenia(kilkaset złotych w skali miesiąca);
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach finansowanych przez pracodawcę;
  • pakiet dodatkowych benefitów :
  • opieka medyczna dla całej rodziny;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie posiłków;
  • paczki na święta;
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa.
  • Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy - koniecznie APLIKUJ, poszukujemy także osób bez doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy!