MŁODSZY SPECJALISTA DS. CERTYFIKACJI I HOMOLOGACJI POJAZDÓW
NEWAG S.A.
Nowy Sącz
6 d. temu

Młodszy Specjalista ds. Certyfikacji i Homologacji Pojazdów

Dodano : 2020-09-15 Miejsce pracy : Nowy Sącz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Bieżące tłumaczenie dokumentów z języka polskiego na włoski i włoskiego na polski.
  • Korespondencja w języku włoskim z zagranicznymi podmiotami.
  • Współpraca z jednostkami notyfikowanymi oraz jednostkami naukowymi w zakresie certyfikacji i homologacji pojazdów.
  • Bieżąca analiza wymagań związanych z certyfikacją i homologacją w zakresie rynku włoskiego.
  • Tworzenie dokumentów związanych z procesem certyfikacji i homologacji w tym wykonywanie analiz i opracowań technicznych z tego zakresu.
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w tematyce związanej z dopuszczaniem pojazdów do ruchu.
  • WYMAGANIA :

  • Biegła znajomość języka włoskiego .
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Swo boda w posłu gi wa niu się pro gra mami z pakietu MS Office.
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • OFERUJEMY :

  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach i pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole.
  • Dofinansowanie do wypoczynku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Uczestnictwo w szkoleniach.
  • Kursy językowe.
  • System premiowy.
  • Zgłoś tę pracę