Pracownik magazynu - 20 zł/h, premie!Bezpłatny transport! Umowa o pracę!
FACHPRACA
Świebodzice, Poland
‎14 godz. temu

Miejsce pracy : Bielany Wrocławskie

Biuro rekrutacyjne : ul. Podwale 62 we Wrocławiu od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

Pracownik magazynu - 20 zł / h, premie!Bezpłatny transport! Umowa o pracę!

Oferujemy :

  • wynagrodzenie 20 zł brutto / h + premia miesięczna do 15%,
  • poleć pracownika, a zarówno Ty jak i on otrzymacie po 1000 złotych brutto!*,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • dodatek za pracę w nocy,
  • obiad za 1 zł,
  • darmowy transport z i do pracy,
  • praca 4 dni w tygodniu po 10h,
  • możliwość pracy 2 dni w tygodniu na ½ etatu (sb-ndz lub pon-wt lub czw-pt)
  • kartę sportową, pakiet medyczny oraz program lojalnościowy
  • praca w systemie 2 zmianowym
  • Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne w biurze Adecco lub telefonicznie.
  • Wymagania :

  • ukończone 18 lat,
  • gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
  • umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
  • brak przeciwwskazań do stania / chodzenia przez 10 godzin.
  • Obowiązki :

  • kompletowanie zamówień magazynowych,
  • pobieranie / odbieranie towarów,
  • sortowanie towarów oraz wykładanie na półki.
  • Umów się na spotkanie 723 190 190 lub 723 190 003 i 723 190 018 i 723 190 113.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych