Projektant Instalacji HVAC
CAVATINA HOLDING
śląskie, Katowice
‎20 godz. temu
source : Goldenline

Zakres obowiązków :

  • aktywna współpraca z Działem Przygotowania Inwestycji oraz Działem Realizacji Inwestycji podczas całego procesu projektowo - realizacyjnego,
  • analizy przedprojektowe i przygotowanie danych do wniosków o uzyskanie Warunków Technicznych, kart informacyjnych przedsięwzięcia, itp.,
  • opracowanie kompletnych projektów budowlanych w zakresie niezbędnym do uzyskania PnB,
  • opracowanie kompletnych projektów wykonawczych,
  • nadzór autorski na budowach,
  • opracowywanie rewizji do wykonanych rysunków wykonawczych i dokumentacji powykonawczej,
  • analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych (pod względem ekonomicznym, funkcjonalnym),
  • analiza, ocena, sprawdzanie dokumentacji projektowej innych projektantów.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne inżynieria środowiska lub podobne,
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych (lub w trakcie),
  • min. 3 letnie doświadczenie przy projektowaniu instalacji HVAC,
  • biegłość w obsłudze programu AutoCAD, Ventpack, BricsCAD oraz programów obliczeniowych,
  • znajomość języka angielskiego.
  • Benefity dla pracowników :

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny
  • paczki świąteczne
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • darmowa nauka języków
  • imprezy firmowe
  • wyjazdy integracyjne
  • pyszna kawa
  • atrakcyjne i komfortowe biura
  • Oferujemy :

  • ciekawą pracę przy projektach w kraju i za granicą,
  • udział w realizacji projektów na każdym etapie inwestycji,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych współpracowników,
  • komfortowe warunki pracy.
  • Zgłoś tę pracę