Operator maszyn myjących
HS Multiservices Sp. z o.o.
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Bydgoszcz ul. Nowotoruńska Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 728 880 978.

Firma sprzątająca a ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni osoby na stanowisko operator maszyn myjących z uprawnieniami na wózki widłowe.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 do 14.00 przy ul. Nowotoruńskiej w Bydgoszczy. Wymagania :

 • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
 • uprawnienia na wózki widłowe. Oferujemy :
 • stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
 • wynagrodzenie wypłacane terminowo. Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.
 • U. 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.

  08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Informujemy, że : podane dane osobowe będą przetwarzane w bieżącym procesie rekrutacji.

  a za zgodą kandydata także w przyszłych) przez HS Multiservices Sp. z o.o., który jest administratorem tych danych; kandydaci mają prawo przeglądania swoich danych i ich poprawiania.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku