Inżynier Procesu (dział Wałów rurowych)
Mubea
Ujazd
5 d. temu

O Mubea

Jesteśmy globalnym graczem w branży motoryzacyjnej zatrudniającym ponad 15 000 pracowników w 20 krajach. Specjalizujemy się w wytwarzaniu i sprzedaży produktów technicznych najwyższej jakości, w szczególności w zakresie podwozia, nadwozia, układu napędowego i przemysłu.

Będąc specjalistą od lekkich konstrukcji, jesteśmy jednym z wiodących producentów na świecie, kładąc duży nacisk na innowacje i rozwój technologii.

Podsumowanie pracy

Inżynier procesu w dziale sprężyn zaworowych, przy współpracy z dostawcami maszyn, wdraża nowe procesy i technologie produkcyjne, bierze udział w kompleksowym przygotowaniu do produkcji nowych wyrobów oraz realizuje zadania usprawniające funkcjonowanie już wdrożonych projektów.

Kończymy montować nowe linie produkcyjne w dziale wałów rurowych i chcemy, aby nasz zespół wzbogacił się o nowego inżyniera procesu.

Zadania i obowiązki

  • Optymalizacja i dokumentowanie przebiegu procesów na istniejących urządzeniach w dziale produkcji wałów rurowych,
  • wdrażanie procesów i technologii dla nowych linii produkcyjnych,
  • definiowanie oraz dokumentowanie parametrów maszyn i urządzeń,
  • analiza i ocena przestojów, usuwanie błędów, wdrażanie ulepszeń procesów produkcji,
  • szkolenie współpracowników w zakresie przebiegu procesów produkcji, zachowania parametrów, analizy oraz usuwania błędów, itp.
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. związane z budową maszyn, mechaniką, metalurgią, itp.)
  • znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym zespole,
  • znajomość narzędzi i procesów związanych z obróbką metalu, budową i działaniem maszyn, itp.,
  • możliwość odbywania wyjazdów służbowych wymagane prawo jazdy,
  • analityczne i samodzielne podejście do wykonywania swoich zadań,
  • predyspozycje do pracy zespołowej koleżeństwo i nastawienie na współpracę,
  • umiejętność praktycznego zastosowania filozofii Kazein, procesów ciągłego ulepszania i Lean manufacturing jako mile widzianą opcję,
  • doświadczenie związane z procesami produkcyjnymi również jako mile widzianą opcję.
  • Co oferujemy

  • Wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę z Mubea na 1 rok)
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej),
  • dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie,
  • 20 minut przerwy wliczone w czas pracy,
  • wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,
  • premię za obecność, premię roczną i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia,
  • oraz inne (np. konkursy i wydarzenia dla naszych pracowników i ich dzieci, integracje, wsparcie lokalnych społeczności, itp.).
  • Zgłoś tę pracę