Pracownik produkcji
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Gniezno
4 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Jankowice k. Tarnowa Podgórnego

Oferujemy :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowany system premiowy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na cały etat
  • Wymagania :

  • Motywacja i zaangażowanie
  • Książeczka Sanepidu
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zadania :

  • Realizacja procesów produkcyjnych
  • Pakowanie
  • Zgłoś tę pracę
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Aplikuj
    Mój adres email
    Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
    Kontynuuj
    Formularz wniosku