Młodszy specjalista ds. rekrutacji i kadr
InterKadra Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Rekrutujemy dla

Jesteśmy jedną z największych agencji pracy tymczasowej w Polsce. Obecnie do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku :

Młodszy specjalista ds. rekrutacji i kadr.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • aktywna współpraca z instytucjami rynku pracy,
  • wprowadzanie kreatywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania pracowników tymczasowych,
  • bieżąca współpraca z działem kadr i płac,
  • prace administracyjno-biurowe,
  • codzienne wsparcie związane z obsługą i funkcjonowaniem działu.
  • Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze obsługi klienta,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz wysoka elastyczność w realizacji zadań,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • samodzielność oraz innowacyjność w działaniu,
  • znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny.
  • Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w jednej z 10 największych APT w Polsce,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od Twojego zaangażowania i wyników,
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu,
  • niezbędne narzędzia pracy - telefon i laptop,
  • pakiet benefitów : karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • pracę przy ciekawych i pełnych wyzwań projektach,
  • dużą swobodę przy realizacji zadań.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • InterKadra Sp. z o.o.

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

    Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.