operator/ -ka
Randstad
Sosnowiec, Śląskie
4 d. temu

job description

Masz doświadczenie w pracy montażowej lub chcesz je zdobyć?

Dołącz do grona pracowników firmy branży Automotive.

Dla naszego klienta poszukujemy 10 osób chętnych do pracy od zaraz!

oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin w weekendy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową- opłacamy pełne składki do ZUS
  • stała stawka miesięczna
  • możliwość rozwoju w strukturach klienta
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
  • zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń
  • składanie i segregowanie komponentów aluminiowych
  • montowanie drobnych elementów
  • sprawdzanie jakości detalu
  • oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienność i dokładność
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych