Pracownik produkcji Nowym Tomyśl
ASISTWORK SP. Z O.O.
Nowy Tomyśl, wielkopolskie
4 d. temu
source : FACHPRACA

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Lokalizacja : Jastrzębsko Stare koło Nowego Tomyśla

Stanowisko : Pracownik produkcji

Stacja PKP 50m od zakładu

Nasze wymagania :

  • Jesteś gotowy do podjęcia pracy od zaraz
  • Jesteś sprawny fizycznie
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Twoje zadania :

  • Proste prace produkcyjne
  • Pakowanie i odbieranie gotowego produktu
  • Produkcja nakrętek
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • 3200 zł brutto / m-c + premie do 570 zł brutto
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń na numer 887 773 855

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

    6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .