Mid/Senior C#/.NET Developer (Azure)
TeamQuest Sp. z o.o.
Białystok, Podlaskie, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, lidera z branży telemetrycznej na rynku europejskim, która działa w ponad 20 krajach oraz która posiada szereg rozwiązań dla branży transportu i spedycji, poszukuje obecnie :

Wymagania :

  • Przynajmniej trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość .NET Core
  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z Azure
  • Bardzo dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi a także obiektowymi bazami danych
  • Praktyczna wiedza związana z Test-driven development
  • Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenie w pracy z bazami NoSQL (MongoDB, Redis, ElasticSearch)
  • Doświadczenie w pracy z BigData
  • Umiejętność pracy w zwinnych metodykach - SCRUM
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP
  • Pakiet benefitów, w tym : Karta FitProfit, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy (Core hours 10-13)
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej
  • Szybki proces rekrutacyjny
  • Regularne lekcje angielskiego oraz szkolenia i wewnętrzne warsztaty
  • Obowiązki :

  • Pisanie czystego kodu zgodnie z zasadami SOLID
  • Rozwój aplikacji webowej
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • Implementacja oraz rozwój nowych funkcjonalności
  • Bieżące testowanie kodu przy pomocy TDD
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.