Praca Technik RTG z angielskim szpital Dolnośląskie
Proworkpl MED
Legnica, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Praca dla Technika RTG do pracowni TK i MR w nowoczesnym centrum diagnostycznym. Klient ProworkPL, zatrudni Technika RTG.

Wymagane doświadczenie w obsłudze urządzeń diagnostycznych w pracowni tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego oraz znajomość angielskiego.

Wynagrodzenie 40 -50 zl godz / brutto kontrakt lub umowa o pracę. Pracuj jako technik RTG na Dolynym Śląsku - rejon Wałbrzych, Jelenia Góra, Karpacz.

Mile widziani kandydaci chętni do relokacji i przeprowadzki w rejon pracy. Wymagania : Wykształcenie kierunkowe - technik RTG Doświadczenie w diagnostyce obrazowej Gotowość do podjęcia pracy od czerwca / lipca 2020 Prosta procedura rekrutacyjna - rekrutacja zdalna i rozmowa z pracodawcą telefonicznie / Skype Znajomość angielskiego dodatkowym atutem Obowiązki : ProworkPl MED, w imieniu klienta, prywatnej kliniki poszukuje kandydatów na stanowisko Technik RTG.

Nowa oferta pracy czerwiec 2020 dla Technika RTG do pracowni TK i MR w nowoczesnym centrum diagnostycznym. Wymagane dobre doświadczenie w obsłudze nowoczesnych urządzeń diagnostycznych w pracowni tomografii komupterowej i rezonansu magnetycznego oraz znajomość angielskiego.

Wynagrodzenie do negocjacji 40 -50 zł godz / brutto kontrakt lub umowa o pracę + zestaw benefitów pracowniczych. Pracuj jako technik RTG na Dolnym Śląsku - rejon Wałbrzych, Jelenia Góra, Karpacz.

Mile widziani kandydaci chętni do relokacji i przeprowadzki w rejon pracy. Stałe zatrudnienie / współpraca kontraktowa stawki ok.

40-50 zł brutto / godz lub umowa o pracę do negocjacji Szkolenia zawodowe związane z obsługą nowoczesnego sprzętu diagnostyki obrazowej Jeślil wymagane Wsparcie pracodawcy w relokacji z rodziną i zamieszkaniu na Dolnym śląsku w rejonie Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Karpacz.

Pakiet benefitów pracowniczych, w tym pakiet prywatnej opieki medycznej Bezpieczne warunki pracy, środki ochronne i praca zgodnie z najwyższymi standardami.

Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą. ProworkPl MED oferty pracy medycyna. Aplikuj na oferty pracy jako Technik RTG i podpisz kontrakt bezpośrednio z prywatną kliniką.

Jak znaleźć pracę jako Technik RTG dolnośląskie? Zarejestruj się z Prowork PL MED i aplikuj na aktualne oferty dla Techników RTG różne terminy pracy 2020.

Zapewniona rekrutacja online - rozmowa kwalifikacyjna bezpośrednio z pracodawcą telefonicznie lub SKYPE.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku