Hydraulik monter instalacji legalna praca Norwegia PILNE
Norint Sp. z o.o.
Nowy Targ, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

ZAPOTRZEBOWANIE : Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na następujące stanowisko HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH w okolicy Sogndal.

WYMAGANIA : - posiadanie min. 3 letniego doświadczenia w danym zawodzie, które można potwierdzić referencjami - znajomość j.

angielskiego w stopniu komunikatywnym - przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować daną osobę norweskiemu pracodawcyOFERTA : - Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy- Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym.

WYNAGRODZENIE : od 185 NOK / h (w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka angielskiego) - Przelot do Norwegii - Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania ( ca.

4000 NOK / m-c) - Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

KONTAKT : W razie pytań, zapraszamy do kontaktu od pon. do pt. w godzinach od 8.00-17.00. Zapraszamy do przesłania swojego aktualnego cv oraz dołączenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku