Kierowca C+E - 2400€ netto – Hamburg
Luksmann
Kraków, PL
‎1 godz. temu
source : FACHPRACA

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko : Kierowca C+E - 2400€ netto Hamburgregion zatrudnienia : około 40 km od HamburgaPodstawowe obowiązki : prowadzenie zestawu typu ciągnik siodłowy + naczepa plandeka lub izotermatrasy dalekobieżne przeważnie krajowe, w 10% międzynarodoweprzewóz normalnych towarów handlowych, odpadów i tekstyliów Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach : pracę stałą z reguły od poniedziałku rano do piątku po południu pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcąniemieckie zarobki składające się z podstawy na okresie próbnym 2400€ + diety około 550€ netto miesięcznie Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy : pracę w stabilnych finansowo firmach terminowość wynagrodzeń,prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnieniapomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo 25 dniowy urlop w ciągu roku Wymagamy : prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, mile widziane ADR-ydoświadczenia jako kierowca 1-2 lataznajomości języka niemieckiego, angielskiego lub rosyjskiegoZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : rekrutacja luksmann.

plSzczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. +48 500800870Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.

plProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul.

Podwale 1 / 83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art.

10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku