Ekspert ds. kredytów hipotecznych i gotówkowych
Platinum Eye
Wrocław
3 d. temu
source : FACHPRACA

Jeżeli masz doświadczenie i chcesz zmienić pracę na lepszą to oferta dla Ciebie. Poszukujemy specjalistów z branży finansowej.

Ekspert ds. kredytów hipotecznych i gotówkowych.Twój zakres obowiązków :

 • pozyskiwanie i obsługa Klientów kredytowych,* budowanie i rozwijanie relacji z Klientami,* opracowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb Klientów,* realizacja zakładanych celów sprzedażowych.
 • Nasze wymagania : * doświadczenie w sprzedaży kredytów,* znajomość branży bankowej,* umiejętność budowania oraz utrzymania profesjonalnych relacji z klientami,* wysoka kultura osobista,* ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów,* chęć uczenia się.

  To oferujemy : * współpracę z biurami nieruchomości i deweloperami (nie wymagamy własnej bazy danych klientów),* atrakcyjny system wynagradzania,* dużą swobodę i przestrzeń do własnej inicjatywy,* niezbędne narzędzia pracy do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków,* możliwość rozwijania kompetencji na szkoleniach i warsztatach wewnętrznych,* dostęp do bazy danych i leadów generowanych przez nasze call center,* elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich preferencji i planów.

  Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  Platinum Eye - eksperci kredytowi.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku