Ekspert ds. kredytów hipotecznych i gotówkowych
Platinum Eye
Wrocław
3 d. temu
source : FACHPRACA

Jeżeli masz doświadczenie i chcesz zmienić pracę na lepszą to oferta dla Ciebie. Poszukujemy specjalistów z branży finansowej.

Ekspert ds. kredytów hipotecznych i gotówkowych.Twój zakres obowiązków :

  • pozyskiwanie i obsługa Klientów kredytowych,* budowanie i rozwijanie relacji z Klientami,* opracowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb Klientów,* realizacja zakładanych celów sprzedażowych.
  • Nasze wymagania : * doświadczenie w sprzedaży kredytów,* znajomość branży bankowej,* umiejętność budowania oraz utrzymania profesjonalnych relacji z klientami,* wysoka kultura osobista,* ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów,* chęć uczenia się.

    To oferujemy : * współpracę z biurami nieruchomości i deweloperami (nie wymagamy własnej bazy danych klientów),* atrakcyjny system wynagradzania,* dużą swobodę i przestrzeń do własnej inicjatywy,* niezbędne narzędzia pracy do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków,* możliwość rozwijania kompetencji na szkoleniach i warsztatach wewnętrznych,* dostęp do bazy danych i leadów generowanych przez nasze call center,* elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich preferencji i planów.

    Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.