Agent Ubezpiczeniowy
WARTA
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agent Ubezpieczeniowy Jeżeli chcesz otworzyć własną firmę ale nie masz na nią pomysłu- dołącz do Warty i pracuj pod szyldem jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce Współpracujemy z wyjątkowymi osobami, wspieramy je w realizacji celów, tworzymy zespół profesjonalistów.

Jeżeli jesteś osobą : przedsiębiorczą, aktywną i nastawioną na sukces, łatwo nawiązującą kontakty, lubiącą pracę z ludźmi, która chce zarabiać prowadząc własny biznes, DOŁĄCZ DO NAS! Twoja praca będzie polegać na : promocji i sprzedaży produktów ubezpieczeniowych WARTY, aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów, budowaniu i podtrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych z Klientami, dbaniu o pozytywny wizerunek firmy i marki.

Jakie warunki musisz spełnić : minimum średnie wykształcenie, gotowość do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą mile widziane doświadczenie w sprzedaży i / lub obsłudze Klienta, otwartość na ludzi i chęć do budowania długotrwałych relacji z klientami.

Dlaczego warto być Agentem Ubezpieczeniowym : sprzedajesz najwyższej jakości produkty renomowanej marki, otrzymujesz pełne wsparcie : szkolenia merytoryczne i sprzedażowe, materiały promocyjne, masz elastyczne godziny pracy, kiedy dołączysz do grona najlepszych czekają na Ciebie wyjazdy i inne atrakcyjne nagrody, oferujemy atrakcyjny system prowizji i premii przez cały okres współpracy dla kandydatów bez doświadczenia i z doświadczeniem w pracy na rynku ubezpieczeń.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku