Administrator IBM WAS/BPM
Bank Pekao
Warszawa
6 d. temu

W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Utrzymanie serwerów aplikacyjnych WAS / BPM. Wdrażanie zmian na środowiska testowe i produkcyjne.

Utrzymanie i monitoring dostępności i wydajności środowisk. Automatyzację prac administratorskich. Optymalizację konfiguracji serwerów.

Analizę i rozwiązywanie błędów i problemów na utrzymywanych środowiskach. Ścisłą współpracę z developerami w celu podnoszenia jakości i wydajności działania aplikacji i prawidłowego używania standardów web services WS-Security, WS-Policy.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli posiadasz : Min. 3-letnie doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi IBM WAS / BPM.

Doświadczenie w korzystaniu z baz DB2, Oracle, Microsoft SQL Server. Wiedzę w zakresie on SOA Architecture i API. Doświadczenie w przygotowywaniu skryptów na potrzeby budowania aplikacji EAR, WAR, JAR z Source Control.

Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji J2EE. Doświadczenie w optymalizacji wydajności IBM BPM Process Server i Process Center.

Doświadczenie w zakresie instalacji, konfiguracji, rozwiązywaniu problemów środowiska klastrowego IBM BPM v8.5 i wyższych na serwerach AIX.

Doświadczenie z Process Center and Process Portal, Process Admin, Process Inspector, BPM REST UI. Wiedzę w zakresie optymalizacji data sources, session management i heap settings.

Doświadczenie w podnoszeniu wersji środowiska serwerowego i instalacji Fix packs. Doświadczenie w instalacji, konfiguracji i administrowaniu Web Server’ami.

Doświadczenie w automatyzacji instalacji, deinstalacji i upgrade’ów aplikacji z poziomu skryptów shell i wsadmin. Doświadczenie z narzędziami monitoringu i optymalizacji takimi jak Verbose GC, IBM's PMAT, JAVA Profiler your Kit , JMETER, Tivoli Performance Viewer, Grafana.

Umiejętność pracy w wysokim reżimie czasowym. Umiejętność pracy w zespole, efektywna komunikacja i organizacja pracy. Oferujemy Ci : Pełną wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce.

Uczestnictwo w ciekawych projektach. Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy. Pracę z ekspertami pasjonatami w swojej dziedzinie.

System szkoleń i programów rozwojowych. Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku