Marketing wielopoziomowy
Fit Club Lifestyle
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Zarabiaj na zdrowym stylu życia. Promuj zdrowe odżywianie. Szukamy osób, które chciałyby dołączyć do zespołu współpracującego z firmą Herbalife Nutrition.

Firma jest już 40 lat na rynku światowym i 25 lat w Polsce. Swoją siedzibę ma w Los Angeles. Oddziały Herbalife Nutrition znajdują się w 94 państwach co daje możliwość prowadzenia biznesu w każdym z nich oraz posykiwanie klientów i partnerów na tym terenie.

 • Firma sponsoruje drużyny sportowe oraz sportowców m.in Cristiano Ronaldo. Produkty dystrybuowane są wysokiej jakości i posiadają certyfikaty takie jak : certyfikat mega dawki;
 • certyfikat etykiety ; certyfikat antydopingowy oraz badania kliniczne. Zapewniamy : -szkolenia -pomoc w prowadzeniu biznesu -rozwój osobisty -możliwość rozwoju w oparciu o plan marketingowy -zarobki adekwatne do zaangażowania Dodatkowo jeśli okaże się to nie dla Ciebie - możesz zwrócić pakiet startowy do 30dni, brzmi ciekawie prawda?

  Firma jest pewna swoich produktów i zwrot jeszcze nigdy się nie zdarzył ale jest to możliwe! Zapraszam do kontaktu.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku