Tesco, RASZYN, Ul. Młynarska - Dział HALI
Tesco
Raszyn, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik hali sprzedaży OBOWIĄZKI - wykładanie towaru na hali sprzedaży, - obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.

WYMAGANIA Szukamy właśnie Ciebie, jeśli : - masz aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, - jesteś dyspozycyjny i gotowy / a do pracy zmianowej, - potrafisz pracować w zespole, - nie brakuje Ci chęci do pracy.

OFERUJEMY - elastyczny czas pracy (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, etatem), - wynagrodzenie w formie TYGODNIOWEJ - obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu, - wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika, - program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród.

DODATKOWE INFORMACJE Aplikacje powinny zawierać klauzulę : ’Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest POS Temp Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko.

Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.’

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku