Starszy Specjalista ds. obsługi klienta indywidualnego
Liberty Poland S.A.
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
6 d. temu

Firma działająca w branży telekomunikacyjnej poszukuje chętnych osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Indywidualnych Miejsce pracy : Tomaszów Mazowiecki Obowiązki >

pozyskiwanie nowych klientów >

prowadzenie rozmów oraz negocjacji z Klientami >

budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami >

budowanie dobrego wizerunku firmy Wymagania >

komunikatywność, elastyczność, samodzielność w działaniu >

systematyczność i umiejętność organizacji pracy własnej >

mile widziana znajomość technik sprzedaży i negocjacji >

dyspozycyjność Oferujemy >

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, lub własna działalność gospodarcza >

zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego >

praca w młodym, dynamicznym zespole >

wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa+premia) CV prosimy kierować za pośrednictwem portalu. Informujemy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem danych osobowych jest Liberty Poland SA z siedzibą w Chorzowie (41-

500), ul. Katowicka 47. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także -

w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani / Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.liberty.eu.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku