Automatyk
CERRAD Sp. z o.o.
Starachowice, Świętokrzyskie
10 d. temu

Cerrad Sp. z o. o. - Producent płytek klinkierowych i gresowych poszukuje osoby na stanowisko : Elektryk-Automatyk Miejsce pracy : Starachowice Region : Świętokrzyskie AUTOMATYK Obowiązki :

 • Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń pod względem elektromechanicznym
 • Diagnozowanie awarii i ich usuwanie Oczekiwania :
 • Wykształcenie średnie lub wyższe elektryczne lub inne kierunkowe
 • Uprawnienia SEP do 1kV, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
 • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (czterobrygadowym) Oferujemy :
 • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Stabilne warunki zatrudnienia umowę o pracę
 • Szkolenia pogłębiające wiedzę profesjonalną
 • Dowóz do miejsca pracy z Radomia i okolic na koszt pracodawcy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z uwzględnieniem nazwy stanowiska na adres : Cerrad Sp.
 • z o. o. ul. Radomska 49 b, 27-200 Starachowice Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

  2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji." Zgodnie z art.

  13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Cerrad Sp. Z o.o., ul. Radomska 49 B, 27-200 Starachowice 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych -

  iod(at)cerrad.com , 3. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art.

  6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  4. Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, czas przechowywania określono na 2 lata 5.

  Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 6.

  Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku