Proste prace na produkcji
Otto Work Force
Kraków, Małopolskie
30 d. temu
source : Lento.pl

Kraków, ul. Igołomska Numer referencyjny : AZ / PROD / 09 / 2018 praca stała lub dodatkowa Proponujemy : - elastyczny grafik -

wybierasz dni i zmiany na które pracujesz! - atrakcyjne stawki 13,70 zł / h brutto w dzień lub 16,20zł / h brutto zmiana nocna -

możliwość pracy tylko w weekendy - umowę zlecenie - pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22 lub 22-6) MILE WIDZIANY STATUS STUDENTA.

Obowiązki : - sortowanie i nakładanie produktu na podajniki maszyn (lekkie prace!) - pakowanie, foliowanie i spinanie palet Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt tel.

 • pod numerem 797-185-999 lub przesłanie CV na adres Wyrażam zgodę OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. na : - Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem;
 • oraz - Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji;
 • oraz - Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul.

  Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

  Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art.

  32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku