Regular PHP Developer
Team Quest
Warszawa
51 d. temu

Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków :

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości;
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami;
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych;
  • Utrzymanie i rozwój serwisów internetowych.
  • Oczekiwania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Znajomość Symfony framework
  • Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON lub XML;
  • Znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash);
  • Znajomość systemów kontroli wersji(GIT / SVN);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć poszerzania wiedzy.
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełną wyzwań pracę w nowoczesnych technologiach;
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport;
  • Wygodną lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
  • Dodatkowe atuty :

  • Znajomość JavaScript, AngularJS, NodeJS;
  • Znajomość EzPublish, Yii framework.
  • Aplikuj teraz oferta pracy IT IT praca Warszawa Praca programista PHP Praca developer PHP język angielski

    webservices Symfony Linux bash json REST PHP GIT Subversion XML

    JavaScript angular.js Node.js