PRACA PRODUKCJA CZECHY, PARY
Work Service S.A.
Katowice, Śląskie
30 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą.

Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia : 2010. Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży automotive w chwili obecnej poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko : Operator / ka Produkcji foteli samochodowych Miejsce pracy : Bor u Tachova, Czechy Obowiązki : -

montaż stelaża samochodowego - uzupełnienie fotela o kable i rury - naciąganie skóry na fotel (stanowisko tapicerskie) -

czyszczenie i pakowanie fotela w folię - dbałość o miejsce pracy Wymagania : - dyspozycyjność do podjęcia pracy w najbliższym terminie -

mile widziane doświadczenie w branży automotive - wysoka motywacja do pracy - chęć przeprowadzki za granicę na dłuższy okres czasu Oferujemy : -

wynagrodzenie około 3500 - 4000 zł / netto / miesiąc - całkowicie bezpłatne zakwaterowanie - czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przejścia pod firmę Klienta -

darmowy posiłek w trakcie dnia pracującego - 20 +5 dni urlopu płatnego - pomoc w załatwieniu formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.

opiekę polskojęzycznego koordynatora Zainteresowanych zapraszam do aplikacji lub kontaktu pod numerem : + 48 508 009 872 Żaneta Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.

A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu : IOD a workservice.

pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna : art. 22¹ 1 kodeksu pracy w zw.

z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych : powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.

Przewidywane kategorie odbiorców danych : osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa : prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku