Sprzedawca - Kasjer, Świdnica
Steinhoff
 Świdnica, Poland
16 d. temu

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać.

Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko :

Jeżeli :

Chcesz nauczyć się profesjonalnej sprzedaży lub pochwalić się swoim cennym doświadczeniem w tym zakresie

Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz

Poszukujesz swojego miejsca na dłużej

Satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży

Używasz komputera w życiu codziennym

A jeśli do tego jeszcze :

Wyzwania motywują Cię do działania

Swoją energią i uśmiechem zarażasz innych ludzi

Dobrze pracuje Ci się w zespole

Twoje zadania :

Doradzaj i pomagaj Klientowi w wyborze asortymentu

Sprzedawaj produkty od wielkości sprzedaży zależy Twoja premia

Buduj przyjazne relacje z Klientem

Oferujemy :

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa

Szkolenia i rozwój

Chcemy Cię poznać. A Ty Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych