Kontroler Jakości - pomiary laserowe
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
śląskie
28 d. temu

Dla naszego Klienta światowego lidera produkcji taboru, realizującego produkty wg. najnowszych rozwiązań technicznych oraz najwyższych standardów produkcji poszukujemy doświadczonych Kontrolerów Jakości spawów, którzy jednocześnie będą zaangażowani w kontrolę jakości na dziale montażu.

Obowiązki :

  • bieżące przeprowadzanie operacji kontrolnych
  • i pomiarowych na zmontowanych elementach,

  • praca w oparciu o rysunek techniczny,
  • sporządzanie arkuszy pomiarowych i pozostałej dokumentacji kontrolnej.
  • Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, gdzie główny zakres czynności opierał się na pracy z rysunkiem technicznym,
  • praktyczna obsługa programu SAP,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • gotowośc do pracy w systemie zmianowym
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Aplikuj