Project Manager
MakoLab
Lodz
9 d. temu

Opis stanowiska :

Celem stawianym zatrudnionej osobie będzie terminowa i zgodna z budżetem realizacja projektów informatycznych osiągana poprzez bezpośredni udział w kształtowaniu produktów, współpracę z osobami decyzyjnymi po stronie klienta oraz zarządzanie podległym zespołem projektowym.

Do podstawowych obowiązków zatrudnionych osób będzie należało :

  • prowadzenie analiz przedwdrożeniowych i rozpoznanie oczekiwań klienta
  • przygotowywanie wstępnych ofert
  • ustalanie i kontrola harmonogramów i budżetów
  • kierowanie zespołem programistów i wdrożeniowców
  • bieżący kontakt z klientem
  • raportowanie postępów projektu
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku kierowniczym
  • mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektami typu PMBOK, PRINCE2
  • znajomość technologii informatycznych związanych z programowaniem aplikacji webowych i mobilnych
  • samodzielność w realizacji zadań
  • komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Oferujemy

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • Doskonałą atmosferę pracy Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych