Technik Mechatronik - pierwsza praca
Bilfinger SE
Warszawa
17 d. temu

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Wymagania

Bilfinger Industrial Services Polska, lider w branży utrzymania ruchu, w związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukuje osób zainteresowanych pracą w branży AKPIA.

Dla osób najbardziej zaangażowanych i chętnych do dalszego zdobywania wiedzy, po roku pracy przy pomiarach fizykochemicznych możliwość awansu na stanowisko Młodszego Kierownika w branży AKPIA.

Oczekujemy :

  • wiedzy z zakresu wykonywania pomiarów fizykochemicznych
  • zainteresowania branżą elektryczną i AKPIA
  • umiejętności pracy w zespole
  • szukamy uczniów lub absolwentów szkół technicznych z na kierunku mechatronika i automatyka
  • studentów IV, V roku i absolwentów studiów technicznych lub mechatronicznych
  • Zakres obowiązków :

  • pomiary zanieczyszczenia przemysłowego
  • obsługa układów pomiarowych monitoringu spalin
  • pomiary fizykochemiczne pary, wody
  • pomiary kondensatorów
  • kalibracja analizatorów spalin, przetworników PH, układów detekcji CO
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • pracę w środowisku przestrzegającym zasad BHP
  • zdobycie doświadczenia w branży energetycznej
  • dla najbardziej zaangażowanych pracowników, po roku, możliwość awansu na stanowisko Młodszego Kierownika
  • dofinansowanie studiów
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych.

    Nasze usługi realizujemy w branżach : mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych