Monter przesuwnych rusztowań mostowych (NORWEGIA)
KRAKBAU S.A.
Kraków, Małopolskie
9 d. temu

Krakbau S.A. od 1990 roku prowadziła i prowadzi działalność budowlaną na terenie Polski, Danii, Hiszpanii, Włoch, Szwecji, Francji i Niemiec.

W 1992 roku utworzono w Niemczech we Frankfurcie nad Menem oddział Krakbau S.A., a w 2009 roku oddział spółki we Francji w Tuluzie (zamknięty w 2012).

W 2016 roku rozpoczął działalność oddział w Danii w Kopenhadze. Łącząc bogate kompetencje zespołu wraz z długimi tradycjami firmy, spółka wyspecjalizowała się w budownictwie ogólnym, tunelowym, morskim i mostowym, montażu rusztowań przemysłowych oraz robotach elektrycznych.

Monter przesuwnych rusztowań mostowych (NORWEGIA) Nr. Ref. MRP / 05 / 2018 Miejsce pracy : Norwegia Termin rozpoczęcia : 18.

06.2018r. Zadania na stanowisku : - Montaż rusztowań przesuwnych na kontrakcie zagranicznym (Norwegia), - Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy w zakresie realizacji projektu budowlanego.

Wymagania : - Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki, - Doświadczenie jako montażysta rusztowań (uprawnienia na wózek widłowy będzie dodatkowym atutem), -

Bardzo dobra kondycja fizyczna, - Gotowość do wyjazdu do pracy w drugiej połowie czerwca 2018r. Wybranym kandydatom oferujemy : -

Atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Pracę w systemie 3 tygodnie pracy / 1 tydzień wolny, - Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, -

Możliwość długofalowej współpracy z wiarygodnym pracodawcą. Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, jesteś osobą zaangażowaną w wykonywane obowiązki, rzetelną i odpowiedzialną to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Wybranemu kandydatowi zapewnimy stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 27-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji budowlanych krajowych i zagranicznych.

Prześlij swoje CV na adres Zadzwoń : 12 623 34 75 Odwiedź nasza stronę internetową : www.krakbau.com.pl i skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez KRAKBAU S.

A. z siedzibą w 30-145 Kraków, przy ul. Hamernia 50, w celach rekrutacyjnych. Informujemy wszystkich kandydatów, że administratorem danych jest KRAKBAU S.

A. z siedzibą w 30-145 Kraków, przy ul. Hamernia 50. Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku