Magazynier
Agencja Pracy Tempus
Raszyn, Mazowieckie
11 d. temu

Czas pracy : - praca od poniedziałku do piątku (niektóre soboty), - praca po 8 h w systemie zmianowym 06 : 00-14 : 00, 14 : 00-

22 : 00 i 22 : 00-6 : 00 Obowiązki : - rozładunek i załadunek transportu, - sortowanie towaru na magazynie, - etykietowanie palet Wymagania : -

znajomość gospodarki magazynowej, - dobry stan zdrowia, - gotowość do pracy w godzinach nocnych, - motywacja do pracy, -

chęć znalezienia długoterminowego zatrudnienia. . Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS, -

stawkę godzinową 20,00 zł brutto. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrznym podmiotom rekrutującym.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku