Kupiec
Kronospan
Szczecinek, zachodniopomorskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej Inwestujemy w innowacje od 1897 r.

Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Twoje obowiązki :

  • Mapowanie rynku drewna okrągłego i odpadów drzewnych oraz identyfikacja dostawców;
  • Zakup surowców drzewnych na wyznaczonym obszarze;
  • Optymalizacja kosztów transportu surowca;
  • Prowadzenie negocjacji cenowych przy uwzględnieniu jakości surowców, ilości surowców oraz odległości transportu;
  • Planowanie zakupów surowców drzewnych na ustalone okresy czasu zapewniających realizację zadań produkcyjnych;
  • Współpraca z działem Rozliczeń przy rozliczaniu zakupów surowca;
  • Kontrolowanie zgodności pochodzenia surowca;
  • Podejmowanie działań w przypadku, gdy dostawca nie wywiązuje się z ustalonych umową lub zamówieniem warunków;
  • Udział w aukcjach sprzedaży drewna.
  • Nasze oczekiwania :

  • Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań,
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy,
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany,
  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze zakupów,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Znajomość branży drzewnej i produktów drewnopochodnych będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowość do delegacji służbowych;
  • Umiejętność dokonywania kalkulacji i analizy danych;
  • Umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych;
  • Dokładności, zaangażowania oraz dążenia do osiągnięcia wyników;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zdolność do samomotywacji.
  • Oferujemy :

  • Wymagającą pracę w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nowoczesne środowisko pracy,
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Wstępne szkolenia i bieżące wsparcie,
  • Pełna poufność podczas procesu rekrutacyjnego.
  • Zgłoś tę pracę