Pracownik Produkcji
Mars Polska Sp. z o.o.
Sochaczew, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Mars Incorporated jest rodzinną firmą o ponad stuletniej historii oraz właścicielem

wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m. in. : M&M's®, Snickers®, Mars®,

Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin® czy Uncle Ben's®.

Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG.

Obowiązki :

  • Praca fizyczna na terenie fabryki,
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • Współpraca z Operatorem maszyn pakujących,
  • Przestrzeganie przepisów BHP i standardów jakości.
  • Oczekujemy :

  • Gotowości do podjęcia pracy zmianowej, staranności, dokładności i zaangażowania.
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie i uzupełnione o premie,
  • Pakiet dodatków w postaci m.in. : ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i rodziny (dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie), pakietu oszczędnościowego, dofinansowania do posiłków w kantynie, karty Multisport na preferencyjnych warunkach, możliwości zakupu produktów firmowych w sklepiku w Sochaczewie ze zniżką pracowniczą,
  • Bezpłatny dostęp do siłowni i zajęć sportowych na miejscu,
  • Atmosferę współpracy i wsparcie Współpracowników w każdej sytuacji,
  • Możliwość rozwoju zgodnie ze swoimi umiejętnościami.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych